W Grodzisku Wielkopolskim miłość zamknięta na kłódkę

Któż z nas nie marzy o wielkiej, spełnionej, miłości. Szukamy najróżniejszych sposobów by wzajemne uczucie przetrwało na wieki. Wszyscy wiemy, że „serce nie sługa”, ale jeśli można uczuciu trochę pomóc – to dlaczego nie?Doskonałym miejscem na zaklęcie miłości, która przetrwa wszystkie burze i przeciwności losu jest Grodzisk Wielkopolski.
W zabytkowym Parku Miejskim znajduje się już „ławeczka zakochanych”. Zachęcamy by ją odnaleźć i zająć na niej miejsce wraz z ukochaną osobą, która od razu wpadnie w nasze ramiona. Później, pozostanie już tylko romantyczny spacer urokliwymi alejkami parkowymi, aż do wieczora, kiedy to różnymi kolorami zaświeci pływająca na stawie miejskim fontanna.
A kiedy już upewnimy się, że spacerująca u naszego boku osoba, to właśnie TA „druga połówka” możemy zamknąć tę miłość na kłódkę, by nikt i nic nie rozdzieliło zakochanych.
Brama Miłości stanęła przy pomoście w Parku Miejskim. Aby przypieczętować swoją miłość, wystarczy wspólnie przypiąć do niej „kłódkę miłości”.
Miłość dwojga zakochanych trwać będzie dopóty, dopóki nikt nie zerwie kłódki. Dlatego, kluczyk trzeba wrzucić do wody, żeby nikt nie przerwał zaklęcia.
By jednak szczęście w miłości było trwałe, do zaklęcia dodać trzeba  wzajemną szczerość, szacunek, cierpliwość i zrozumienie.
Życzymy wszystkim zakochanym dużo szczęścia i wytrwałości, a szukającym – wielkiej miłości, zamkniętej na kłódkę zarówno na bramie miłości jak również w sercu.


(Visited 355 times, 1 visits today)

Leave a Reply