Grodzisk Wielkopolski: „Las bez śmieci”

Pod tym hasłem Gmina Grodzisk Wielkopolski wraz z Nadleśnictwem Grodzisk zachęca wszystkich do udziału w ogólnoświatowym trendzie Pick up 5.


Celem akcji jest podniesienie 5 śmieci z lasu i zabranie ich ze sobą, by wyrzucić je do kosza, tam gdzie ich miejsce. Wysiłek żaden, a wpływ ogromny.

Mała cegiełka dołożona przez każdego z nas może mieć ogromne znaczenie.

Nie wiedzieć czemu, mimo nielimitowania odbioru śmieci, wciąż na terenie lasów i w przydrożnych rowach znajdujemy sterty odpadów.

Zachęcamy do udziału w akcji i przesyłanie zdjęć, może wspólnie uda nam się oczyścić miejscowe lasy z niepotrzebnych śmieci.

(Visited 62 times, 1 visits today)

Leave a Reply