Dziewczyna RMF 4RACING Team 2017: walka o miano najpiękniejszej wkroczyła w decydującą fazę

Dziewczyna RMF 4RACING Team 2017: walka o miano najpiękniejszej wkroczyła w decydującą fazę

Kilkaset dziewczyn z całej Polski zgłosiło chęć zostania Dziewczyną RMF 4RACING Team 2017. Właśnie rozpoczął się pierwszy etap konkursu, w którym 25 wyłonionych kandydatek powalczy o tytuł najpiękniejszej kobiety polskiego Off-Road’u.

Wśród laureatek znalazły się zarówno znane i cenione modelki, jaki i dziewczyny, które w świecie mody stawiają pierwsze kroki. Jedną z bardziej doświadczonych kobiet jest 21-letnia Magdalena Ho, która na swoim koncie ma już kilka międzynarodowych wyróżnień.

Zdecydowałam się na udział w konkursie, aby przeżyć super przygodę, zebrać kolejne ciekawe doświadczenie i świetnie się bawić. Brałam już udział w kilku plebiscytach i udało mi się zajść wysoko. Zdobyłam m.in. tytuł Miss Egzotica International 2014 oraz Miss Earth 2015. Tytuł Dziewczyny RMF 4RACING Team 2017 byłby dla mnie równie ważnym osiągnięciem. Takie konkursy to przede wszystkim fantastyczna przygoda, możliwość sprawdzenia siebie i poznania wspaniałych osób – zdradza Magdalena Ho.

Aby zobaczyć kandydatki i zagłosować na swoją faworytkę, wystarczy wejść w galerię konkursową na profilu RMF 4RACING Team w serwisie Facebook: http://bit.ly/2iD6CVG Swoje głosy można oddawać również na Instagramie: www.instagram.com/RMF4RT

Uroda to nie wszystko

Dziewczyny, oprócz zaprezentowania swoich wdzięków, będą miały do wykonania rozmaite zadania, wyznaczone przez kapitułę konkursową. Kandydatki wykonają czynności wyznaczone przez prezenterkę i DJ-kę Olę Ciupę, zespół PECTUS, znanego DJ Adama De Great’a, redakcję magazynu CKM czy rajdowca Rafała Płuciennika.

Szukamy dziewczyn, które oprócz urody prezentują ciekawą osobowość i charakter. Stąd właśnie pomysł na zadania, które kandydatkom wyznacza jury. Dzięki temu mamy możliwość poznania tego, jak dziewczyny sprawdzą się w różnych sytuacjach. To będzie ciekawe doświadczenie, zarówno dla nas – członków jury, jaki i samych laureatek – mówi Rafał Płuciennik, rajdowy Wicemistrz Europy.

Głosowanie trwa do 30 stycznia. Następnie, polubienia uzyskane pod zdjęciem każdej z dziewczyn, będą konfrontowane z ocenami jury w odpowiednich proporcjach. Na tej podstawie zostanie wyłonionych 10 finalistek całego przedsięwzięcia, które w drugim etapie konkursu będą walczyły o zwycięstwo i atrakcyjne nagrody, których łączna wartość wynosi kilkanaście tysięcy złotych.

Impreza finałowa wyłoni tę najpiękniejszą

Zwyciężczynie poznamy 18 lutego, podczas imprezy finałowej w Onyx Music Club w Tarnowskich Górach. To właśnie wtedy 10 finalistek zaprezentuje się przed jury, które ostatecznie zdecyduje, która z nich zdobędzie tytuł Dziewczyny RMF 4RACING Team 2017. Impreza będzie mieć charakter klubowego eventu na którym wystąpi m.in. jeden z najpopularniejszych dj’ów w Polsce – Adam De Great, oraz DJ SLAVIC czyli Ola Cipua. W klubie pojawi się wielu znakomitych gości, a impreza będzie odbywać się na dwóch niezależnych parkietach.

Patronem medialnym konkursu jest portal RMF24.pl oraz CKM.pl

Więcej na temat konkursu i zespołu RMF 4RACING Team:

Strona internatowa konkursu: bit.ly/2hMMNrQ

Fanpage RMF 4RACING Team na FB: www.facebook.pl/RMF4RT

(Visited 302 times, 1 visits today)

Leave a Reply