Dwóch braci w wieku 19 i 20 lat trafiło w ręce policjantów. To sprawcy pobicia! Mieli pretensje do jednego z pokrzywdzonych o to, że ,,nie umie on jeździć samochodem”.

Dwóch braci w wieku 19 i 20 lat trafiło w ręce policjantów z Komisariatu Policji w Trzciance w związku z pobiciem, do którego doszło na parkingu przy ulicy Sikorskiego.


Mężczyźni zaatakowali pokrzywdzonych, przewrócili ich na ziemię, a następnie kopali po całym ciele. Za przestępstwo pobicia może grozić im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Z relacji pokrzywdzonych wynikało, że zostali oni zaatakowani przez dwóch mężczyzn na parkingu przy ulicy Sikorskiego w Trzciance. Sprawcy mieli pretensje do jednego z pokrzywdzonych o to, że ,,nie umie on jeździć samochodem”. Napastnicy byli co raz bardziej agresywni. W pewnym momencie jeden nich przewrócił na ziemię 27 – letniego pokrzywdzonego, a potem oboje zaczęli kopać go po całym ciele powodując obrażenia w postaci stłuczenia żeber, zasinień oraz zadrapań w okolicy twarzy. Drugi z pokrzywdzonych widząc co się dzieje chwycił za ramię jednego z napastników i próbował go odciągnąć. Wówczas został uderzony pięścią w twarz i upadł. Następnie sprawcy kopali go po całym ciele. 22-latek doznał złamania nosa oraz ogólnych potłuczeń.

Następnego dnia mundurowi ustalili i zatrzymali sprawców pobicia. Zatrzymani mężczyźni to bracia w wieku 19 i 20 lat. Usłyszeli już zarzuty udziału w pobiciu. Podejrzani znani są miejscowym stróżom prawa. Byli już wcześniej karani za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. Za przestępstwo pobicia może grozić im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
(Visited 356 times, 1 visits today)

2 thoughts on “Dwóch braci w wieku 19 i 20 lat trafiło w ręce policjantów. To sprawcy pobicia! Mieli pretensje do jednego z pokrzywdzonych o to, że ,,nie umie on jeździć samochodem”.

 • 16 stycznia, 2018 at 2:45 pm
  Permalink

  Takich sk@#%$ynów powinni bezzwłocznie zamykać.

  Reply
 • 17 stycznia, 2018 at 4:56 am
  Permalink

  Co to jest 3 lata, to była próba zabójstwa. Starczyłoby, żeby jeden cios doszedł w niewłaściwe miejsce i człowiek nie żyje!

  Reply

Dodaj komentarz