Dwie ofiary śmiertelnego wypadku na drodze między Lwówkiem a Opalenicą ! [AKTUALIZACJA]

Po godzinie 6:00 w okolicach miejscowości Pakosław Audi, kierowane przez 24-latka, na prostym odcinku zjechało na prawe pobocze i uderzyło w drzewo. Na miejscu zginął kierowca. 3 pasażerów zostało przewiezionych do szpitala.


 – Informuje radiopoznan.fm

[AKTUALIZACJA]

Czwartek, 30 listopada 2017r., okazał się dniem tragicznym dla 24 letniego mieszkańca Pakosławia. Około godziny 6:15, prowadzone przez mężczyznę Audi A6, z niewyjaśnionej przyczyny, z dużą prędkością uderzyło w przydrożne drzewo.


Autem podróżowało czterech młodych mężczyzn. Trzy osoby zostały ewakuowane z pojazdu przed przybyciem służb ratunkowych, natomiast w celu wydobycia uwięzionego kierowcy zaszła konieczność zastosowania ratowniczych narzędzi hydraulicznych. Do wypadku zadysponowani zostali strażacy z JRG Nowy Tomyśl, OSP Lwówek, trzy Zespoły Ratownictwa Medycznego i Policja. Niestety po wydobyciu prowadzącego pojazd kierowcy, lekarz stwierdził zgon. Pozostała trójka uczestników zdarzenia została z licznymi obrażenia przetransportowana do szpitali w Nowym Tomyślu i Poznaniu. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wydobyciu uwięzionego kierowcy, odłączeniu akumulatora w pojeździe, oświetleniu terenu działań, udzieleniu poszkodowanym kwalifikowanej pierwszej pomocy. Dochodzenie wyjaśniające okoliczności wypadku prowadzi Policja pod nadzorem prokuratora.

W piątek, 1 grudnia br. na skutek rozległych obrażeń poniesionych w wypadku zmarł pasażer rozbitego dzień wcześniej Audi .

Informacje potwierdza KPP Nowy Tomyśl

Opracowanie: asp. sztab. Andrzej Łaciński
Zdjęcia: KP PSP Nowy Tomyśl, KPP Nowy Tomyśl4 thoughts on “Dwie ofiary śmiertelnego wypadku na drodze między Lwówkiem a Opalenicą ! [AKTUALIZACJA]

 • Listopad 30, 2017 at 2:45 pm
  Permalink

  Może wreszcie ktoś pomyśli i naprawi drogę, która jest od Lwówka do Opalenicy w opłakanym stanie. To droga powiatowa, chyba za daleko Nowego Tomyśla!!!! Ile jeszcze w tym miejscu będzie krzyży? Drzewa tez można wyciąć, choćby na zakręcie! Na tej drodze przydałby się dwa ronda- w Michorzewie i przy dawnej stacji Trzcianka Zachodnia. Tam tez jest niebezpiecznie.

  Reply
 • Grudzień 2, 2017 at 10:25 am
  Permalink

  może wreszcie xnoje zaczną jeździć przepisowo , a nie szarżować jak Hołowczyć czy Kubica jak by byli na torze rajdowym.34

  Reply
 • Grudzień 3, 2017 at 4:47 pm
  Permalink

  Szkoda że umarł, lepiej aby przeżył i zapłacił i dostał karę inwalidy. Za łatwo przychodzi ludziom posiadanie auta.

  Reply
 • Maj 22, 2018 at 5:32 pm
  Permalink

  Chlopaki jechali do pracy po wyplaty tego dnia wy chyba nie wiecie co piszecie zastanowcie sie na.tym i zeby los za te pierdoly nie potraktowal tak samo zycze wam to

  Reply

Dodaj komentarz