Czołowe zderzenie BMW z Renault. Nie żyje jedna osoba

W sylwestrowy wieczór tj. 31.12.2021 około godziny 20 na ulicy Piłsudskiego w Kaliszu doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych marki BMW oraz Renault. W wyniku wypadku poszkodowane zostały trzy osoby.


Kierowca BMW odniósł niezagrażające jego życiu obrażenia, ale nie obyło się bez interwencji medyków. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Dwaj mężczyźni podróżujący autem marki Renault z kolei byli zakleszczeni w pojeździe. Strażacy, aby wydostać ich z samochodu, musieli użyć sprzętu hydraulicznego. Podczas całej akcji zarówno kierowca, jak i pasażer byli nieprzytomni. Pasażer Renault od razu po wydobyciu z pojazdu został przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego i natychmiast zabrany do szpitala. Niestety, kierowcy Renault nie udało się uratować. Po około dziesięciominutowej reanimacji Zespól Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon.

Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane zastępy PSP JRG 1, JRG 2 w Kaliszu, OSP Dobrzec, a także Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Opracował: mł. asp. Rafał Raszewski

Zdjęcia: JRG 1

(Visited 2 173 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz