CYBINA TV to projekt społeczny telewizji internetowej z Poznania

CYBINA TV to projekt społeczny telewizji internetowej z Poznania, która podejmuje interesujące tematy z zakresu kultury i poprawy naszego otoczenia w poszczególnych dzielnicach Poznania.

A oto co mówią o swoim projekcie:


CYBINA TV to projekt społeczny telewizji internetowej z Poznania, która podejmuje interesujące tematy z zakresu kultury i poprawy naszego otoczenia w poszczególnych dzielnicach Poznania. Jako lokalna telewizja samodzielnie tworzymy serię programów o zróżnicowanej tematyce. Nasi prezenterzy to najczęściej nasi sąsiedzi, którzy prezentują swoje pasje lub zainteresowania. Wykorzystujemy lokalne treści, aby zapewnić odbiorcom wysoką jakość i łatwy dostęp do naszych treści poprzez platformy multimedialne oraz media społecznościowe.

Wieści z Fyrtla

W naszym regularnym (co drugi poniedziałek) programie „Wieści z fyrtla”  prezentujemy wiadomości z dzielnic położonych w okolicy Doliny Cybiny (głównie wschód Poznania), Przedstawiamy informacje o planowanych wydarzeniach kulturalnych, festynach i eventach
oraz przedstawiamy działalność społeczną i inwestycyjną realizowaną w okolicy. Redaktorem wieści z Fyrtla jest Radny Osiedla Antoninek-Zieliniec-Kobylepole Krzysztof Bartosiak.
 
playlista programów:

https://youtube.com/Wieści z Fyrtla

 

Wieści z Poznania

To poznański serwis informacyjny, w którym poznańscy Radni Osiedli przedstawiają najciekawsze wiadomości ze swoich dzielnic, prezentują działanie rady na swoim terenie a także zachęcają do wzięcia udziału w wydarzeniach kulturalnych planowanych w ich dzielnicy.
 

Nowiny z Poznania

Program przygotowywany w języku ukraińskim przez zaprzyjaźniony z nami zespół dziennikarzy z Ukrainy i Białorusi. Program w języku ukraińskim prowadzi Rimma Tyszkiewicz oraz część dla młodzieży – Elwina Baj. Dostępne jest tłumaczenie całości programu na język polski.
 
W poszczególnych odcinkach będzie okazja zapoznania się z informacjami ważnymi zarówno dla Polaków jak i Ukraińców. Planujemy prezentować i relacjonować wydarzenia kulturalne dotyczące obu naszych kultur. Zamierzamy także prezentować porady psychologa, jak zachować równowagę i nie popaść w depresję, a także jak odnaleźć się w nowej sytuacji i zaaklimatyzować w Polsce.  Będziemy mówić także, gdzie, jak i w jaki sposób uchodźcy mogą uzyskać pomoc od wolontariuszy. Na jakie usługi medyczne i prawne mogą liczyć, a także będziemy starali się udzielać praktycznych porad dotyczących poszukiwania pracy i zakwaterowania.
 
 
playlista programów:

https://www.youtube.com/Nowiny z Poznania

Zachęcamy do subskrypcji naszego kanału internetowego:
https://www.youtube.com/CybinaTV  oraz polubienia naszego profilu na Facebook.
https://www.facebook.com/CybinaTV
co pozwoli na błyskawiczne powiadomienie informację o nowych programach pojawiających się na naszym kanale Zespół Cybina TV

(Visited 155 times, 1 visits today)

Leave a Reply