Badyle i dużo więcej! Nowa kwiaciarnia w Starym Browarze.

17 listopada otwarte zostały Badyle, nowa kwiaciarnia w Starym Browarze. To miejsce tworzone przez ludzi z pasją, w którym można kupić kwiaty i roślinne dekoracje, zamówić kompleksową obsługę florystyczną dla domu, firmy albo wysłać kwiaty pod wskazany adres.


Kwiaciarnia Badyle ma już w Poznaniu swoją renomę. Kwiaty sprowadza bezpośrednio od producentów, dzięki czemu są niezwykle świeże i trwałe. Pracują tu wyłącznie osoby z szeroko pojętą wiedzą i doświadczeniem florystycznym oraz prawdziwą miłością do kwiatów. W ofercie Badyli znajdziemy m.in. cenione przez znawców róże z Ekwadoru i Kolumbii, flower boxy, lasy w szkle oraz aranżacje kwiatowe na każdy sezon. Kwiaciarnia zajmuje się także kompleksową obsługą florystyczną domów i firm, kwiatową oprawą eventów oraz kwiatową aranżacją mieszkań i ogrodów. Realizuje także dostawy kwiatów pod wskazany adres. Zamówienia można składać mailowo, telefonicznie lub w kwiaciarni.

Kwiaciarnia Badyle w Starym Browarze jest otwarta już od godz. 8:30. To udogodnienie dla osób, które często poszukują kwiatów od samego rana. Lokal o powierzchni ok. 35 m2 znajduje się w skrzydle Atrium na parterze, tuż przy słynnej rzeźbie „Blask Księżyca” Igora Mitoraja.Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.


(Visited 848 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz