Awanturnik w policyjnym areszcie. 23-latek znęcał się niejednokrotnie nad własnym ojcem

Awantura domowa wywołana przez 23-letniego mieszkańca Godziszewa zakończyła się zatrzymaniem agresora, który jak wykazało przeprowadzone badanie znajdował się w stanie nietrzeźwości. Czynności podjęte wobec niego pozwoliły na ustalenie,


że nie było to pierwsze tego typu zdarzenie, a przebieg wcześniejszych był równie drastyczny. Wobec mężczyzny zastosowano m.in. dozór policyjny.

11.07.2018 r. ok.godz. 18:00 policjanci KPP w Wolsztynie zostali skierowani na miejsce awantury domowej, którą zgłosił mieszkaniec Godziszewa. Jak wynikało z relacji zgłaszającego, jego 23-letni syn dopuścił się wobec niego przemocy psychicznej oraz fizycznej szarpiąc go i bijąc po całym ciele. Funkcjonariusze ze względu na agresywne zachowanie sprawcy przewieźli go do KPP w Wolsztynie, gdzie został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Badanie alkotestem wykazało u niego stan nietrzeźwości 0,66 mg/l (1,38 promila).

Podczas podjętych w tej sprawie czynności ustalono, że nie był to pierwszy tego typu incydent wywołany przez mieszkańca Godziszewa. To dało podstawę do zastosowania wobec niego środków zapobiegawczych w postaci dozoru Policji, a także nakazu opuszczenia mieszkania, zakazu kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonego.

W sprawie wszczęte zostało postępowanie, którego finałem może być nawet kara pozbawienia wolności do 5 lat.

(Visited 133 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz