ARESZT ZA USIŁOWANIE ZABÓJSTWA! Ugodził nożem swoją 33-letnią konkubinę.

Policjanci z Komisariatu Policji w Okonku zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który w trakcie awantury domowej ugodził nożem swoją 33-letnią konkubinę. Po analizie zebranego materiału dowodowego 31-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa.


Sąd Rejonowy w Złotowie przychylił się do wniosku policji i prokuratury i aresztował mężczyznę na okres trzech miesięcy.

Policjanci z Komisariatu w Okonku wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło w wtorkowy wieczór 18 lutego br. w jednym z mieszkań na terenie gminy Okonek. Około godz. 20.40 dyżurny otrzymał zgłoszenie dotyczące awantury domowej, w trakcie której 31-letni mężczyzna ugodził nożem swoją 33-letnią konkubinę. Natychmiast na miejsce skierowani zostali policjanci, którzy kilka minut po otrzymanym zgłoszeniu zatrzymali 31-latka, a ranna 33-letnia kobieta została przekazana pod opiekę służb medycznych i przewieziona do Szpitala Specjalistycznego w Pile. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Podczas zatrzymania mężczyzna nie stawiał oporu. Przeprowadzone u zatrzymanego badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał w organizmie blisko dwa i pół promila alkoholu. W mieszkaniu, gdzie doszło do zdarzenia śledczy przeprowadzili szczegółowe oględziny. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 31-latkowi zarzutu usiłowania zabójstwa, za co grozi mu kara co najmniej 8 lat wiezienia. Sąd Rejonowy w Złotowie przychylił się do wniosku policji i złotowskiej prokuratury i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy. Najbliższe 3-miesiące mężczyzna spędzi w areszcie śledczym.

(Visited 202 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz