Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Policjanci z Wydziału Kryminalnego naszej jednostki wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KWP w Poznaniu zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu kościańskiego. W trakcie przeszukania jego mieszkania policjanci ujawnili znaczne ilości narkotyków. Mężczyźnie przedstawiono zarzuty m.in. z ustawy o przewdziałaniu narkomanii. Na wniosek prokuratury, sąd aresztował podejrzanego na trzy miesiące.


Pod koniec września nasi kryminalni wspólnie z policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu kościańskiego. W trakcie przeszukania jego mieszkania ujawniono ponad 3 kg amfetaminy i blisko 2 kg marihuany. Zabezpieczono również 834 paczki papierosów bez polskich znaków akcyzy.

Mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych i środków odurzających. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Podejrzany odpowie również za posiadanie papierosów bez polskich znaków akcyzy.

Na wniosek prokuratury Sąd Rejonowy w Kościanie zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

/koscian.policja.gov.pl/

(Visited 188 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz