Areszt za pobicie i kokainę

Policjanci z Poznania zatrzymali dwóch mężczyzn. Odpowiedzą za brutalne pobicie kobiety, a jeden z nich także za posiadanie narkotyków. Sąd zdecydował, że najbliższe dwa miesiące zatrzymani spędzą w areszcie. 33-latkowi grozi 3 lata więzienia, zaś 34-latek może spędzić w więzieniu 10 lat.
Na początku kwietnia br. na poznańskim Grunwaldzie doszło do pobicie kobiety przez dwóch mężczyzn. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia, natychmiast zaczęli pracować nad ustaleniem personaliów sprawców.

Do sprawy zaangażowali się także policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Po analizie zebranych materiałów, policjanci wiedzieli już kto stoi za pobiciem kobiety. Ustalono gdzie mieszkają mężczyźni i 23 kwietnia przystąpiono do zatrzymań. Podczas realizacji udział wzięła także poznańska Grupa Realizacyjna.

Pierwszego z podejrzanych policjanci zatrzymali w Poznaniu. 33-latek wychodził ze swojego mieszkania i wtedy funkcjonariusze go zatrzymali. Mężczyzna był zaskoczony i nie spodziewał się policyjnych działań. Już po kilku godzinach w rękach mundurowych znalazł się drugi z podejrzanych. 34-letni mężczyzna został zatrzymany na terenie gminy Swarzędz. Podczas przeszukania jego mieszkania, policjanci zabezpieczyli także 150 gramów kokainy.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty pobicia. 34-latek usłyszał także zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu, mężczyźni najbliższe dwa miesiące spędza w areszcie. Za pobicie grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Piotr Garstka/wielkopolska.policja.gov.pl/

(Visited 919 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz