Areszt dla 30-latka

Sąd Rejonowy w Ostrzeszowie aresztował na okres trzech miesięcy 30-letniego mieszkańca gminy Mikstat, który w swoim miejscu zamieszkania posiadł narkotyki, ponad 150 sztuk amunicji oraz znaczną ilość papierosów i alkohol bez polskich znaków akcyzy. W przedmiotowej sprawie prowadzone jest dalsze śledztwo.


Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie w miniony poniedziałek (21.10.2019r.) zatrzymali do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie 30-letniego mieszkańca gminy Mikstat.

Śledczy w miejscu zamieszkania mężczyzny ujawnili blisko 300 gram amfetaminy oraz około 50 gram marihuany. Ponadto podczas przeszukania mieszkania funkcjonariusze ujawnili również ponad 150 sztuk amunicji, na którą wymagane jest pozwolenie oraz znaczną ilość papierosów i alkohol bez wymaganych polskich znaków akcyzy.

24 października br. na wniosek Prokuratora, Sąd Rejonowy w Ostrzeszowie wobec 30-latka zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

W przedmiotowej sprawie prowadzone jest dalsze śledztwo.

ostrzeszow.policja.gov.pl

(Visited 435 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz