49-latek uszkodził auto, bo ekspedientka nie sprzedała mu alkoholu

Pilscy kryminalni zatrzymali 49-letniego mieszkańca Piły. Mężczyzna jest podejrzany o uszkodzenie pojazdu marki Skoda Octavia. Gdy ekspedientka w sklepie nie sprzedała mężczyźnie alkoholu, bo był pijany, postanowił wyładować swoją złość.


Wyszedł ze sklepu i ostrym narzędziem porysował samochód. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę blisko 4 tys. złotych. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 5 lat więzienia.

6 stycznia br. policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zostali poinformowani, że nieznany sprawca uszkodził pojazd marki Skoda Octavia. Jak przekazał pokrzywdzony, zauważył, że ktoś zarysował błotnik, a także drzwi. Straty oszacowano na kwotę blisko 4 tys. złotych. W związku z przyjęciem zawiadomienia o popełnionym przestępstwie, sprawą natychmiast zajęli się pilscy kryminalni.

Funkcjonariusze szybko przeanalizowali zebrany materiał w sprawie i wpadli na trop wandala, którym okazał się 49-letni mężczyzna. Policjanci zatrzymali mieszkańca Piły następnego dnia na terenie miasta. Przyznał się on do popełnionego czynu. Oświadczył, że był pijany i poszedł do sklepu kupić jeszcze alkohol. Ale ekspedientka z uwagi na jego stan upojenia alkoholowego nie sprzedała mu towaru. Wtedy mężczyzna zdenerwował się i wyszedł ze sklepu. I jak powiedział funkcjonariuszom chciał wyładować swoją złość i postanowił uszkodzić auto. Znalazł jakieś ostre narzędzie i porysował stojący na chodniku samochód marki Skoda Octavia.

Zatrzymany to 49-letni mieszkaniec Piły. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.

(Visited 127 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz