41-latek podczas kłótni uderzył konkubinę butelką w głowę. Grozi mu 5 lat więzienia

Policjanci zatrzymali podejrzanego o dokonanie uszkodzenia ciała swojej konkubiny, do którego doszło w poniedziałek, 14 maja. Zatrzymany 41-latek usłyszał zarzuty.


Z niedzieli na poniedziałek dyżurny międzychodzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o kłótni konkubentów w mieszkaniu w m. Mościejewo gm. Kwilcz. Wysłani w to miejsce policjanci ustalili, że 37-letnia konkubina podczas kłótni z 41-latkiem została przez niego uderzona szklaną butelką w głowę, powodując w ten sposób uszkodzenia ciała.

Interweniujący funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie ciała, którego zatrzymali w policyjnym areszcie.

41-latek został przesłuchany i usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała oraz znęcania się nad rodziną. Mężczyzna trafił przed oblicze prokuratora, który zastosował wobec Mariusza K., środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Za przestępstwo uszkodzenia ciała grozi kara aresztu do pięciu lat a znęcanie się nad rodziną zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5,chyba, że było popełnione z zastosowaniem szczególnego okrucieństwa (bo wówczas sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10).

(Visited 133 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz