39-latek kradł z kontenerów używaną odzież. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności

Policjanci z pleszewskiej komendy zatrzymali 39-letniego mieszkańca Kalisza, podejrzanego o wielokrotne włamania do kontenerów z używaną odzieżą. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat pięciu.


9 grudnia br. do pleszewskiej komendy wpłynęło zawiadomienie o włamaniu do kontenera z używaną odzieżą. Do zdarzenia doszło tego samego dnia w m. Chocz. Jak ustalili policjanci, sprawca rozciął kłódkę zabezpieczającą kontener, a następnie ukradł z jego wnętrza odzież. Straty wycenione zostały na kwotę 600 złotych.

Kryminalni podjęli czynności, które doprowadziły do ustalenia osoby odpowiedzialnej za ten czyn. Okazał się nim, 39-letni mieszkaniec Kalisza. Do zatrzymania doszło w miejscu jego zamieszkania. Policjanci odzyskali skradzione mienie.

39-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał. Jak ustalili śledczy, mężczyzna wcześniej włamywał się i kradł  odzież z  kontenerów, znajdujących się na terenie gm. Chocz, Pleszew i Gołuchów. Za ten czyn grozi mu kara pozbawienia wolności do lat pięciu.


Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.
(Visited 244 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz