25-latek posiadał 25 gramów amfetaminy. Usłyszał zarzut.

Czarnkowscy oraz wieleńscy kryminalni zatrzymali mieszkańca gminy Wieleń, który posiadał przy sobie oraz w miejscu zamieszkania substancje psychotropowe. W wyniku przeszukania policjanci zabezpieczyli 25 gramów amfetaminy.


Podejrzany w wieku 25 lat został doprowadzony do wieleńskiego komisariatu, gdzie usłyszał zarzut. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj około godziny 10.30 kryminalni z Czarnkowa oraz z Wielenia zapukali do drzwi 25-letniego mieszkańca gminy Wieleń. W trakcie przeszukania mundurowi znaleźli w sumie 25 gramów białego proszku.

Badanie testerem wykazało, że znaleziony towar to amfetamina. Mężczyzna znany jest miejscowym stróżom prawa ze swej przeszłości kryminalnej. Był już wcześniej notowany za przestępstwa narkotykowe.

25-latek został zatrzymany i doprowadzony do komisariatu, gdzie usłyszał zarzut dotyczący posiadania substancji psychotropowych. Za popełnienie tego przestępstwa ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.


(Visited 173 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz