21-latek posiadał i udzielał narkotyki- został zatrzymany. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności aż do 10 lat.

Ponad 100 gramów marihuany zabezpieczyli kryminalni ostrowskiej komendy w trakcie kontroli i przeszukania pomieszczeń, należących do 21-letniego mężczyzny. Jak ustalili funkcjonariusze, zatrzymany mężczyzna nie tylko posiadał środki odurzające,


lecz również w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, udzielał je innej osobie. Teraz może mu grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W ubiegły czwartek, 5 lipca policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 21-latka, który w miejscu zamieszkania posiadał  znaczne ilości narkotyków i udzielał je innej osobie.

Zabezpieczony susz policjanci poddali wstępnym badaniom potwierdzając, że jest to marihuana. Łącznie mundurowi zabezpieczyli ponad 100 gramów tego narkotyku.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania oraz udzielania środków odurzających innym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Teraz 21-latkowi z powiatu ostrowskiego może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.(Visited 241 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz