10 gram marihuany! Kryminalni zatrzymali w policyjnym areszcie 22-latka, który posiadał przy sobie narkotyki.

Ostrzeszowscy kryminalni zatrzymali w policyjnym areszcie 22-latka, który posiadał przy sobie narkotyki. Podejrzany wpadł w ręce stróży prawa podczas kontroli drogowej, która wykazała, że mężczyzna prowadził pojazd pod wpływem alkoholu oraz środków odurzających.


W minioną sobotę (21.09.2019r.) po godzinie 8:00 w miejscowości Bobrowniki, ostrzeszowscy kryminalni zatrzymali do kontroli pojazd marki BMW. Osobówką kierował 22-letni mieszkaniec gminy Grabów nad Prosną. Jak sie okazało mężczyzna kierował samochodem pod wpływem alkoholu, a przeprowadzone wobec niego badanie stanu trzeźwości wykazało ponad pół promila. Ponadto badanie także wykazało, że 22-latek był pod wpływem działania środka odurzającego. W toku dalszych czynności służbowych, funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie substancje nielegalne, były to narkotyki w postaci marihuany w ilości 10 gram.

Podejrzany został zatrzymany w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie. Mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem mechanicznym pod wpływem działania alkoholu i środków odurzających oraz za posiadanie substancji ustawą zabronionych.

ostrzeszow.policja.gov.pl

Zobacz również …

(Visited 1 885 times, 1 visits today)

One thought on “10 gram marihuany! Kryminalni zatrzymali w policyjnym areszcie 22-latka, który posiadał przy sobie narkotyki.

  • 23 września, 2019 at 7:27 pm
    Permalink

    Nie no sukces! 10 gramów zatrzymali, normalnie ilości hurtowe. Chore przepisy łamią życiorys tego dzieciaka, a społeczeństwo traci tylko przez to pieniądze.

    Reply

Dodaj komentarz