Zębowskie Grzybobranie 2019 – moc atrakcji dla wszystkich [ZDJĘCIA, FILM]

Zębowskie Grzybobranie to impreza, która z roku na rok cieszy się coraz to większym zainteresowaniem mieszkańców powiatu nowotomyskiego i nie tylko. Tak też było w tym roku, organizatorzy stanęli na wysokości zadania a impreza okazała się wyjątkowo udana.
W sobotę 21 września na Placu św. Jana w Zębowie odbyło się kolejne Zębowskie Grzybobranie.


Na tegoroczną imprezę przybyło wielu zacnych gości m.in. Poseł do Parlamentu Europejskiego Jarosław Kalinowski, były wicepremier i minister rolnictwa , Poseł RP Krzysztof Paszyk, Starosta Nowotomyski Andrzej Wilkoński, Burmistrz Lwówka Piotr Długosz, samorządowcy, Radny Rady Powiatu Nowotomyskiego Ireneusz Kozecki, Józef Kwaśniewicz – Starosta Powiatu Szamotulskiego poprzedniej kadencji, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Szamotulskiego, Radosław Łanoszka – Przewodniczący Rady Powiatu Szamotulskiego. Współgospodarzem tego wydarzenia był Radny Rady Powiatu Nowotomyskiego Adam Pilc.
Od godziny 15 na scenie odbyły się występy artystyczne: pokazy mody w wykonaniu przedszkolaków, skecz o szkole Grupy „Przypadek”, Koncert zespołu „Albatros”, iluzjonista „sztukmistrz Bartłomiej” – magia wśród ludzi.Gwiazdą wieczoru był Kordian, zabawę taneczną poprowadził DJ Cames.
Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji i niespodzianek, przejazd Chmielowej Grupy Motocyklowej, konkursy rodzinne, konkurs kulinarny, przelot helikopterem, koło fortuny, malowanie twarzy. Jedną z niespodzianek była nagroda w konkursie rodzinnym zadeklarowana przez Eurodeputowanego Jarosława Kalinowskiego, wycieczka do Brukseli.

Fot. Maciej Kasprzak / Wielkopolskamagazyn.pl 

Zobacz również …

 

(Visited 252 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz