Zderzenie dwóch samochodów osobowych
20 lutego do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jarocinie wpłynęło zgłoszenie dotyczące zderzenia dwóch samochodów osobowych.
Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z JRG Jarocin, OSP Jarocin oraz ZRM. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zabezpieczono teren prowadzonych działań. Ratownicy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom podróżującym samochodami, które następnie zostały przekazane przybyłym ZRM i przetransportowane na SOR w Jarocinie. W trakcie prowadzonych działań ruch na DK 12 był zablokowany.
Opracowanie: mł. kpt. Patryk Idczak
Zdjęcia: mł. kpt. Patryk Idczak




(Visited 333 times, 1 visits today)
