Zbąszyń: Spotkanie autorskie z Agnieszką Nortey – Kreatorką Zmiany Wizerunku [ZAPROSZENIE]

W Dniu Kobiet, czyli 8 marca w piątek, o godzinie 19.00 zapraszamy do Biblioteki Publicznej w Zbąszyniu na specjalne spotkanie autorskie z Agnieszką Nortey – Kreatorką Zmiany Wizerunku.
Spotkanie pt. „Poznaj Siłę Kobiecego wizerunku” skierowane jest głównie do Pań, które zdają sobie sprawę, jak ważna jest praca nad swoim publicznym wizerunkiem.

Agnieszka Nortey jest autorką książki ”Stylowa Królowa. Jak mocą swojego wizerunku pokazać siłę swojej kobiecości i odzyskać życie na nowo”. Pani Agnieszka jest Mistrzynią Polski w Makijażu i Stylizacji Haute Couture i Vice Mistrzynią Polski w Makijażu Fotograficznym.

Na to wyjątkowe spotkanie można ze sobą zabrać do małej walizki zestaw ulubionych ubrań, a wtedy pani Agnieszka pomoże nam dobrać zestaw idealny, w którym nie tylko będziemy dobrze się czuć, ale też po prostu dobrze wyglądać.

Agnieszka Nortey pisze o sobie następująco: „Dziś na bazie własnej historii za pomocą wizerunku pomagam wykreować życie na nowo. Jestem Kreatorem Zmiany Wizerunku, pomagam nie tylko idealnie dobrać ubrania, lecz zmieniam wizerunek już na poziomie mentalnym, w Twojej głowie. Przeprowadzam przez ten proces krok po kroku od początku do końca. Wiem jak ważne jest to, aby czuć się dobrze, kiedy wszystko wokół się sypie… Zapraszam Cię do mojego świata”.

W celu rezerwacji stolików proszę dzwonić do naszej biblioteki (tel. 68 3860 700) .

Zdjęcia : Anna Pawelczak „Moja Fotografia”

(Visited 47 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz