ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI PRZEZ DZIELNICOWYCH! Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu nawet 10 lata więzienia.

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Rogoźnie podczas obchodu rejonu służbowego zatrzymali 29-latka z narkotykami. Funkcjonariusze znaleźli u mężczyzny ponad 5 gram amfetaminy i 0,34 grama marihuany. O jego dalszym losie zadecyduje Sąd.


Policjanci na bieżąco monitorują stan bezpieczeństwa publicznego na podległy terenie służbowym. Podczas podejmowanych czynności uwaga zwracana jest także m.in. na kwestię przestępczości narkotykowej.

5 marca br. dzielnicowi z Komisariatu Policji w Rogoźnie podczas obchodu rejonu służbowego zauważyli jadącego rowerem mężczyznę, który na widok policjantów zaczął się dziwnie zachowywać. W trakcie sprawdzenia 29-latka pod kątem posiadania przedmiotów zabronionych policjanci znaleźli amfetaminę w ilości ponad 5 gram oraz marihuanę w ilości 0,34 grama.

Mężczyzna został zatrzymany. Teraz o jego losie zadecyduje sąd. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani za posiadanie znacznej ilości narkotyków może trafić nawet na 10 lata do więzienia.

(Visited 472 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz