Zatrzymano czterech kierowców po alkoholu, oraz jednego pod wpływem środka odurzającego.

W przeciągu dwóch ostatnich dni, funkcjonariusze rawickiej drogówki zatrzymali trzech nietrzeźwych mężczyzn oraz kobietę pod działaniem środka odurzającego. Piąty uczestnik ruchu był po użyciu alkoholu. Żadna z tych osób nie uniknie odpowiedzialności.


Nietrzeźwy motorowerzysta oraz kobieta po narkotycznych już stracili prawo jazdy.

5 lutego br. trzech nietrzeźwych uczestników ruchu zostało wyeliminowanych z dróg  naszego powiatu  Rekordzista to 45-latek z Rawicza, mężczyzna kierował motorowerem mając ponad 2,5 promila alkoholu we krwi, już stracił prawo jazdy. Dwóch pozostałych nietrzeźwych to rowerzyści 46-latek z Miejskiej Górki miał ponad 1 promil oraz 40-latek z Rawicza 0,54 promila.

Następnego dnia w ręce policjantów wpadł 39-latek z gminy Rawicz, kierował on  rowerem będąc po użyciu alkoholu 0.24 promila. Kilka godzin później zatrzymano 35-letnią, kobietę, która kierowała Fiatem Stilo. Wobec mieszkanki gminy Rawicz użyto narkotestera, który wskazał że znajduje się ona pod działaniem środków odurzających. Została pobrana jej krew do badania na obecność narkotyków oraz zatrzymano jej prawo jazdy. Każda z zatrzymanych osób nie uniknie odpowiedzialności karnej.

(Visited 151 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz