Zatrzymanie poszukiwanego ENA. Akcja policji przy bramkach na autostradzie A2. [FILM]

Policjanci z Poznania zatrzymali 37-letniego mężczyznę, poszukiwanego przez brytyjski wymiar sprawiedliwości Europejskim Nakazem Aresztowania. Finał poszukiwań nastąpił przy bramkach autostradowych na autostradzie A2. Tam doszło do obezwładnienia uciekiniera i zatrzymania.Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Poznaniu razem z Grupą Realizacyjną z KMP w Poznaniu zatrzymali 37-letniego mieszkańca pow. poznańskiego, który był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania za przestępstwo przeciwko zdrowiu i życiu na terenie Wielkiej Brytanii.

Do realizacji doszło 15 maja br. w późnych godzinach wieczornych. Policjanci nad sprawą pracowali 2 dni. Uzyskali informację, że poszukiwany przez Brytyjczyków mężczyzna może się znajdować na terenie pow. poznańskiego. Bardzo szybko ustalili gdzie poszukiwany człowiek przebywa. Wiedzieli również, że zamierza wyjechać z kraju na zachód.

Do zatrzymania doszło na autostradzie A2. Mężczyzna zatrzymał swój samochód, żeby pobrać bilet. Wtedy jego pojazd został zablokowany przez policyjne radiowozy. 37-latek był zaskoczony całą sytuacją. Został wyciągnięty z samochodu i zatrzymany.

Trafił do aresztu. Będzie tam przebywał do czasu zakończenia procedur związanych z ekstradycją.

Zobacz również …

(Visited 6 771 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz