Zatrzymani za posiadanie i handel narkotykami

Policjanci z krotoszyńskiego wydziału kryminalnego zatrzymali trzech mężczyzn związanych z przestępczością narkotykową. Mężczyźni posiadali marihuanę i haszysz. Funkcjonariusze przedstawili im zarzuty posiadania oraz handlu narkotykami.


Dzięki krotoszyńskim policjantom prawie 136 g narkotyków nie trafi na rynek. Kryminalni z Krotoszyna będąc w posiadaniu informacji operacyjnych zauważyli w poniedziałek 6 sierpnia pojazd a obok niego dwóch mężczyzn. Podjechali do nich i wylegitymowali. Podczas kontroli i przeszukania ujawnili narkotyki. Jeden z mężczyzn trzymał w ręce „skręta”, a w pojeździe ujawniono młynek z zawartością suszu jak i woreczki z suszem. Osoby zatrzymano w policyjnym areszcie do wyjaśnienia. Byli to mieszkańcy Krotoszyna w wieku 57 i 45 lat. Jeszcze tego samego dnia policjanci przeszukali mieszkanie jednego z zatrzymanych a następnego dnia drugiego. Dzięki intensywnej pracy i działań operacyjnych policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w tej sprawie zatrzymali jeszcze 34 letniego mieszkańca Krotoszyna u którego znaleźli sporą ilość narkotyków. Trzeci mężczyzna w swoim pokoju miał kilkanaście woreczków narkotyków. Całej trójce mężczyzn przedstawiono zarzuty posiadania środków odurzających a 34 letni mieszkaniec usłyszał jeszcze zarzut handlu narkotykami.

Łącznie u wszystkich policjanci zabezpieczyli 135,74 gram marihuany, haszyszu i amfetaminy oraz akcesoria do zażywania jak i wagę do porcjowania narkotyku. Całej trójce grozi za posiadanie środków odurzających do 3 lat więzienia. Sprawa nie jest zakończona, policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.


(Visited 368 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz