ZATRZYMANI Z NARKOTYKAMI PODCZAS KONTROLI DROGOWEJ

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach zatrzymali dwóch mężczyzn z narkotykami. Mężczyźni wpadli podczas rutynowej kontroli drogowej. Funkcjonariusze znaleźli pod bluzą 20- latka słoik, w którym było ponad 50 gram marihuany, natomiast drugi z pasażerów marihuanę miał schowaną w kieszeni. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed Sądem.


1 marca br. podczas rutynowej kontroli drogowej funkcjonariusze ogniwa patrolowo – interwencyjnego w Obornikach ujawnili u dwóch pasażerów narkotyki. 20-letni mieszkaniec Obornik posiadał pod bluzą w słoiku woreczki strunowe z zawartością marihuany w ilości ponad 50 gram. Drugi zaś 19-latek miał marihuanę w kieszeni o wadze ponad 9 gram.  W trakcie przeszukania samochodu mundurowi ujawnili również wagę elektroniczną. Narkotyki zostały zabezpieczone,  a podejrzani o ich posiadanie trafili do policyjnego aresztu.

Mężczyźni usłyszeli już zarzut posiadania narkotyków. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani za posiadanie narkotyków mogą teraz trafić do więzienia nawet na 3 lata.

 

sierż. Izabela Leśnik/oborniki.policja.gov.pl

(Visited 523 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz