XIX Wielka Gala Charytatywna Fundacji Mam Marzenie „Urodziny na galowo”: Kożuchowska, Zawierucha, Korzeniowski, Kłusowski, Mezo, Porter [ZDJĘCIA, FILM]

Wielka Gala Charytatywna  to jedno z najważniejszych wydarzeń organizowanych przez Fundację Mam Marzenie. W tym roku było szczególnie huczne, bo Fundacja obchodzi 20-lecie istnienia.

W tym czasie spełniła ponad 10 000 najskrytszych marzeń chorych dzieci. Przedświąteczna impreza odbyła się 16 grudnia w Poznaniu. Cały dochód ze sprzedaży biletów został przeznaczony na pomoc dzieciom.
 

 XIX Wielk Gala Charytatywna Fundacji Mam Marzenie odbyła się w sobotę 16 grudnia 2023 r. w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przy ul. Wieniawskiego 1. W tym roku  – z okazji jubileuszu – program wydarzenia był wyjątkowo bogaty.

Wielką Galę Charytatywną poprowadzili aktorzy: Małgorzata Kożuchowska, ambasadorka Fundacji Mam Marzenie, oraz Rafał Zawierucha. Widzowie mogli na własne oczy zobaczyć, jak spełniają się dziecięce marzenia, bo zgodnie z tradycją kilka z nich zostało zrealizowanych tego wieczoru.

Na scenie wystąpili także artyści. Wśród nich Arek Kłusowski – lubiany piosenkarz, który wydał już trzy płyty, a karierę zaczynał jako finalista programu „The Voice of Poland”. Mezo – pochodzący z Poznania raper, a także dziennikarz radiowy i osobowość telewizyjna. Usłyszeliśmy także Johna Portera – piosenkarza, kompozytora i gitarzystę, z pochodzenia Walijczyka, który w Polsce znalazł swoje miejsce na Ziemi.

̶  Cieszymy się, bo mamy co świętować! Zrealizowaliśmy już ponad 10 000 tysięcy marzeń chorych dzieci. Ale nie zamierzamy spocząć na laurach. Uczestnicy w XIX Wielkiej Gali Charytatywnej Fundacji Mam Marzenie, pomagają nam spełnić kolejne najskrytsze dziecięce marzenia. Sprawić, że na twarzach wielu małych pacjentów zagości radość i uśmiech. Będąc z nami w ten magiczny, przedświąteczny wieczór! – mówi Aleksandra Bieg, rzeczniczka prasowa Fundacji.

Partnerzy XIX Wielkiej Gali Charytatywnej Fundacji Mam Marzenie: LIDL Polska, Biuro Podróży ITAKA, Dramers, Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Fundacja Kultury bez Barier, Agencja GPD.

Patroni medialni: TVP3 Poznań, Meloradio, Radio EMAUS, Wielkopolska Magazyn Informacyjny, magazyn Sukces po poznańsku

 

(Visited 403 times, 1 visits today)

Leave a Reply