Wywalczył brąz dla zmarłego kolegi – VII Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu.

Sierżant Adrian Kramarczyk z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lesznie drugi raz z rzędu zajął III miejsce na Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kicxboxingu. Tegoroczny medal zadedykował niedawno tragicznie zmarłemu koledze z wydziału – sierż. szt. Dawidowi Rzeteckiemu.


Sierżant Adrian Kramarczyk od ponad 20 lat pasjonuje się kickboxingiem. Od 16 roku życia trenuje w Klubie Sportowym Polonia 1912 w Sekcji Boksu i Kickboxingu. Dodatkowo pełni w klubie funkcję trenera młodzieży oraz sędziego Polskiego Związku Kickboxingu.

W dniach 27-29 września br. na terenie województwa podkarpackiego policjant wziął udział w VII edycji Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. Był jednym z 220 uczestników biorących udział w zawodach, z 75 ośrodków. Zawodnik reprezentował Klub Sportowy Polonia 1912.

Podobnie jak w ubiegłym roku, Adrian Kramarczyk w tegorocznej edycji zawodów wywalczył III miejsce w wadze 74kg. Swój brązowy medal, jak powiedział dedykuje tragicznie zmarłemu przed trzema tygodniami koledze z leszczyńskiej drogówki sierż. szt. Dawidowi Rzeteckiemu.

(Visited 326 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz