Wystawa fotografii konkursowych Stary Browar i Volvo

Kreatywność, poczucie humoru i niebanalny pomysł to cechy, których – jak się okazało – nie brakuje również fanom motoryzacji.

W trwającym od sierpnia do listopada 2016 roku kreatywnym konkursie fotograficznym, organizowanym przez Stary Browar we współpracy z Firmą Karlik, Autoryzowanym Dealerem Volvo i przedstawicielem Volvo w Wielkopolsce, wzięło udział kilkaset osób. Autor zwycięskiego zdjęcia, łączącego marki Stary Browar i Volvo, otrzymał kluczyki do białego Volvo V40 Cross Country.

Prace, których pomysłowość przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, zostaną wyeksponowane w ramach wystawy w Atrium.” – mówi Joanna Tupalska, Creative Marketing Manager Starego Browaru. Wybraliśmy te zdjęcia, które dzięki swojej oryginalności, wyróżniały się na tle innych. Będzie zabawnie, twórczo i z pewnością niebanalnie!”dodaje.

Wystawy w Atrium mają charakter cykliczny, a ich głównym celem jest promowanie twórczej i kreatywnej duszy mieszkańców Wielkopolski. Stary Browar od lat wspiera ciekawych poznaniaków, takich jak Filip Springer, a od lutego do ich grona dołączyli także Monika Mądra-Pawlak i Jan Pawlak, właściciele kawiarni La Ruina i Raj i autorzy książki „Lubię”.

Wystawa „Stary Browar & Volvo” 16 – 30 marca 2017

Atrium Starego Browaru, poziom 0 , Wstęp wolny

(Visited 170 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz