Wynosiła towar z marketów

Rawiccy funkcjonariusze zatrzymali 42-latke, która kradła w miejscowych marketach. Kobieta wynosiła towar wykorzystując nieuwagę pracowników sklepu. Nie udało się jej jednak oszukać kamer. Mieszkanka Wschowy szybko została ustalona i zatrzymana przez rawickich stróży prawa. Kobieta usłyszała zarzuty, za które grozi jej do 5 lat więzienia.


Rawiccy funkcjonariusze ustalili i zatrzymali 42-letnią mieszkankę Wschowy, której widać spodobało się nie płacenie za towar, który wynosiła ze sklepu. Najczęściej była to kawa różnych marek. Kobieta została zauważona podczas przeglądania monitoringu przez pracowników ochrony.  Powiadomiono miejscowych funkcjonarouszy, którzy szybko wpadli na trop złodziejki.

Jak ustalono, kobieta kradła w kilku marketach na terenie Rawicza. Skradziony towar to głównie kawa w mniejszej ilości słodycze i artykuły słodycze. Sprawczyni kradła towar za różne kwoty dlatego będzie odpowiadała za swoje czyny z dwóch różnych artretyków tj. za przestępstwo i wykroczenie. Za żadną z popełnionych kradzieży kara jej nie minie.

(Visited 598 times, 1 visits today)

One thought on “Wynosiła towar z marketów

  • 24 listopada, 2019 at 7:49 pm
    Permalink

    co to jest artretyk ?

    Reply

Dodaj komentarz