Wybory w Dusznikach. Radny Paweł Henicz ponownie kandyduje. Radosław Łanoszka kandydatem na wójta.

Kampania wyborcza ruszyła. W Dusznikach nabrała ona mocnego tępa. Poznaliśmy już kandydatów do Rady Gminy Duszniki, których na portalu społecznościowym Facebook zaprezentował kandydat na Wójta Gminy Duszniki Radosław Łanoszka.
Przedstawiono 15 kandydatów, co oznacza że środowisko związane z Radosławem Łanoszką wystawia Kandytów we wszystkich okręgach wyborczych. Znajdziemy wśród nich nowe twarze, ale także i obecnych radnych, którzy w obecnej kadencji już pracują w gminnym samorządzie. Do takich zalicza się radny Paweł Henicz, który mandat radnego Rady Gminy Duszniki uzyskał w poprzednich wyborach samorządowych w 2018 roku zdobywając  ponad 54 procent poparcia wyborców z okręgu numer 3 w Dusznikach.
„Kandyduję w tegorocznych wyborach ponieważ nadal, razem z mieszkańcami chcę mieć wpływ na to co dzieje się w naszej gminie. Chcę mieć wpływ na dalsze jej losy i przyczyniać się do jej rozwoju. Kandydując w poprzednich wyborach obiecałem mieszkańcom, że zawsze będę się starał dobrze reprezentować ich głos w Radzie Gminy Duszniki. Te obowiązki wykonywałem najlepiej jak tylko potrafię. Nadal chcę to czynić, nadal chcę ich reprezentować we władzach naszej gminy” – powiedział naszej redakcji radny Paweł Henicz.

Zaprezentowani kandydaci, jak również kandydat na wójta Radosław Łanoszka będą kandydować z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców NA NOWO GMINA DUSZNIKI, który w miniony piątek został zarejestrowany przez Komisarza Wyborczego w Poznaniu. Teraz komitet, jest władny do tego aby formalnie zgłosić zaprezentowanych kandydatów na radnych oraz kandydata na Wójta Gminy Duszniki.

(Visited 538 times, 1 visits today)

Leave a Reply