Wakacyjna wyprawa dzieci z Borui Nowej do krainy pysznej pizzy PizzBurga

Czas wakacji to czas wędrówek i poznawania nowych miejsc, nowych smaków.

W miniony piątek 11 sierpnia br. liczna grupa dzieci, wraz z opiekunami, z Borui Nowej przybyła do nowotomyskiego PizzBurga by poznać tajemnice najpyszniejszej pizzy w okolicy.


Smak pizzy dobrze był znany najmłodszym, ale jak ona powstaje i jakich sekretnych dodatków trzeba do niej dodać by była aż tak wyśmienita dowiedzieli się na miejscu.

Młodzi kucharze mogli skomponować własne, niepowtarzalne smaki, z przygotowanych wcześniej produktów. Więc na ciasto powędrowały różne dodatki: kiełbasy, wędliny, rarytasy, kukurydza, pieczarki, ananas.  Kompozycje, ciekawe, kolorowe trafiły do pieca, a miedzy czasie, gdy wypiekały się pizze, odbył się mini seans filmowy. Podczas spotkania kulinarnego w PizzBurgu powstawały również kolorowe rysunki.

Pizza była naprawdę pyszna, tym bardziej, że przygotowana własnoręcznie. Ten dzień w PizzBurgu dzieci zapamiętają, była to fajna przygoda z kuchnią i smakiem oraz świetne spotkanie z miłym personelem lokalu.

Z wycieczki zostały pamiątki, bo wszystkich przygotowanych pizz w tym dniu nie udało się zjeść na miejscu, była to pizza z dostawą do domów.Fot. Maciej Kasprzak / Wielkopolskamagazyn.pl (Visited 208 times, 1 visits today)

Leave a Reply