W niedzielę w Krakowie odrabiamy ligowe zaległości. Nowy zawodnik Euro Finannce Polonii.

W niedzielę 9 czerwca Euro Finannce Polonia Piła wybiera się na przełożone spotkanie 1 rundy 2. Ligi Żużlowej do Krakowa, gdzie zmierzy się z tamtejszą Speedway Wandą. Managerowie obu ekip podali awizowane składy. W naszej drużynie debiutuje w zestawieniu młody i obiecujący Szwed – Philip Hellstroem Bangs. Wśród gości w składzie znalazł się jeżdżący trener Stanisław Burza.

Niewykluczone, że w niedzielne popołudnie w składzie Polonii zadebiutuje dwójka jeźdźców. Dziś do grona zawodników  klubu dołączył Karol Baran.
Karol został wypożyczony z Lokomotivu Daugavpils, gdzie trafił ze Stali Rzeszów. Pierwotnie razem z klubem z Rzeszowa, który w zeszłym roku poprowadził do awansu, w sezonie 2019 miał startować w Nice 1. Lidze Żużlowej. W skutek niedopuszczenia Stali do rozgrywek został bez klubu i wtedy zdecydował się na podpisanie umowy warszawskiej (bez aneksu finansowego) z Lokomotivem. Ostatecznie z Łotwy trafił do Piły, gdzie swoją pierwszą szansę startów może otrzymać już w najbliższą niedzielę podczas wyjazdowego meczu Polonii w Krakowie.

 KŻ Polonia Piła

 

(Visited 28 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz