Volkswagen uderzył w drzewo !

Droga pomiędzy Sierakowem a Kwilczem, osobówka uderzyła w przydrożne drzewo. Jedna osoba poszkodowana. Droga była nie przejezdna.

We wtorek (4.12) o godzinie 19.30 policjanci otrzymali informację o zdarzeniu drogowym w m. Grobia (droga pomiędzy Sierakowem a Kwilczem).


Na miejscu wypadku działało kilka zastępów straży pożarnej, zespól pogotowia ratunkowego oraz policjanci. Mundurowi ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki volkswagen golf najprawdopodobniej jadąc za szybko od Kwilcza w kierunku Sierakowa na łuku drogi nie opanował pojazdu, wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo po prawej stronie drogi. Uderzenie było na tyle silne, że z auta wypadł silnik.

Kierowca, 20 letni mieszkaniec gminy Kwilcz  został zabrany do szpitala na badania. W trakcie zdarzenia był trzeźwy.

Droga z Kwilcza do Sierakowa była zablokowana prawie 2 godziny. Ruch odbywał się przez Kurnatowice – Góra.

Policjanci apelują o ostrożną jazdę, dostosowanie prędkości do warunków jakie panują na drodze. Wieczorami oraz w nocy możemy się spodziewać przymrozków, jezdnia w wielu miejscach może być oblodzona.

W godzinach wieczorowo-nocnych na drogach możemy się także spodziewać zwierzyny leśnej, która nagle może pojawić się na drodze przed autem.



mde




dav




dav




mde




dav







(Visited 322 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz