Uwaga ! Zaginęła 35 – letnia niepełnosprawna Magdalena

Policjanci z Poznania poszukują zaginionej Magdaleny Pawlak. Z uwagi na niepełnosprawność 35-latki, kontakt może być z nią utrudniony. Osoby posiadające informacje na temat miejsca przebywania zaginionej prosimy o kontakt z Policją.


Poznańscy policjanci poszukują zaginionej Magdaleny Pawlak. Kobieta w dniu dzisiejszym około godziny 9:00 wraz z grupą osób niepełnosprawnych wsiadła do tramwaju linii nr 29 przy ul Pamiątkowej. Gdy tramwaj zatrzymał się przy ul. Strzeleckiej grupa osób wysiadła z tramwaju, a 35-latka pojechała dalej. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kobieta mogła wysiąść z tramwaju na terenie Starego Miasta przy ul. Gwarnej lub Św. Marcin.

Zaginiona ma 35 lat, 160 cm wzrostu jest tęgiej budowy ciała. Ubrana była w kurtkę koloru turkusowego. Miała przy sobie plecak ciemnego koloru z przyczepioną maskotką truskawką. Kobieta nosi okulary korekcyjne. Znaki szczególne: kobieta choruje na albinizm.

Osoby posiadające informacje na temat miejsca przebywania zaginionej, prosimy o kontakt z policjantami pod całodobowymi numerami telefonów 61 84 124 11/12 lub numerem alarmowym 997
(Visited 740 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz