Uwaga! Zaginął 15-letni mieszkaniec Przysieki Polskiej

Zaginął 15-letni mieszkaniec Przysieki Polskiej, który wyjechał pociągiem do Kościana w dniu 26 stycznia 2025r i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Może przebywać na terenie Poznania.


Zaginiony to Mateusz Pieniężny, lat 15, mieszkaniec Przysieki Polskiej, który w dniu 26 stycznia 2025 r. około godziny 10:00 wyjechał z miejsca zamieszkania pociągiem do Poznania. Ostatni kontakt telefoniczny z zaginionym miał miejsce o godzinie 20:00.  Od tamtej pory zaginiony nie nawiązał kontaktu z rodziną oraz nie powrócił do miejsca zamieszkania. Może przebywać na terenie Poznania.

Rysopis zaginionego:

Wzrost ok. 175cm, szczupła budowa ciała, włosy dłuższe z grzywką koloru ciemny blond, bez cech charakterystycznych.

Ubiór:

Spodnie dresowe koloru czarnego, czarna bluza z kapturem oraz białym znakiem krzyża na plecach, białe sportowe koloru białego.

Wszelkie informacje dotyczące zaginionego i jego obecnego miejsca pobytu prosimy kierować do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kościanie tel. 47 77 26 211 lub pod numerem alarmowym 112.

(Visited 1 205 times, 1 visits today)

Leave a Reply