Uwaga Wielkopolska! Uwaga Nowy Tomyśl! Duże Rodziny Razem – Spotkanie dla Rodziców

Jeszcze nie opadły emocje po spotkaniu w Swarzędzu, a my nie zwalniamy tempa. Idziemy za ciosem i zapraszamy wszystkich, tym razem, z zachodniej części Wielkopolski na kolejne , piąte już, spotkanie Duże Rodziny Razem. A co najważniejsze spotykamy się jeszcze w marcu i zapewniamy, że będzie gorąco.
Oddział Wielkopolski Związku Dużych Rodzin TrzyPlus zaprasza na drugie w AD 2019, a piąte w sumie,  spotkanie:

Duże Rodziny Razem

Tym razem spotykamy się w Nowotomyskim Ośrodku Kultury przy ul. Tysiąclecia 3 dnia 30 marca 2019r. o godz 14:30.

W programie moc atrakcji dla dorosłych i dzieci.

O sprytnym sposobie gmin na przerzucenie kosztów wywozu odpadów na rodziny, opowie Kolega Dariusz Przybylski

O tym, czy Nowy Tomyśl ma bazę na której możemy zbudować dobrą ofertę dla lokalnych Rodzin Wielodzietnych opowie przedstawiciel Nowotomyskiego Ośrodka Pomocy Społecznej p. Mateusz Jandy– odpowiedzialny za rozwój Nowotomyskiej Karty Dużej Rodziny

Natomiast nasza wspaniała Pani prezes- Danka Rząsapostara się spojrzeć z boku na kwestię- czy Duża Rodzina jest dobra i potrzebna dla nas, naszych dzieci i społeczeństwa.

 And last but not least- Sylwia i Szymon Wytykowscyopowiedzą nam trochę, jak to się dzieje, że przy ogromnych nakładach czasu, pracy i i energii jakie poświęcamy naszym dzieciom, po to żeby czuły się kochane, często mamy wrażenie, jakbyśmy miłość dawkowali pipetą…

 Zapraszamy na spotkanie całe rodziny. W czasie, który dorośli poświęcą na podwyższanie kompetencji rodzicielskich dzieciom zapewnimy opiekę pod okiem profesjonalnych pedagogów.

 W pakiecie przewidujemy, jak zresztą zawsze na naszych spotkaniach- dobrą zabawę, świetną atmosferę, możliwość wielu rozmów z naszymi wspaniałymi wielodzietnymi i zaproszonymi gośćmi. Dla zaspanych dobre ciasteczko i filiżanka świeżej kawy też się znajdzie.

Zapraszamy wszystkich wielodzietnych, osoby, pracujące na co dzień z rodzinami wielodzietnymi, polityków wszelkiego formatu i wszystkich, których zainteresują poruszane przez nas tematy.

UWAGA!!! Dla pierwszych 50 osób miła niespodzianka!!! 

Duże Rodziny Razem to projekt współfinansowany z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

/wielkopolska.3plus.pl/

(Visited 77 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz