Uwaga ! Policjanci poszukują mężczyzn, którzy obrzucili jajkami Pomnik Jana Pawła II [ZDJĘCIA]

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zajmują się sprawą obrzucenia jajkami Pomnika Jana Pawła II. Zdarzenie miało miejsce w nocy z 12 na 13 października br. na Placu Zwycięstwa w Pile.


Wizerunki mężczyzn mogących mieć związek z tą sprawą zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego. Wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę nt. zdarzenia, lub rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z Policją.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile prowadzą postępowanie w związku z obrzuceniem jajkami Pomnika Jana Pawła II. Jak ustalili funkcjonariusze do zdarzenia doszło w nocy z 12 na 13 października br. w Pile przy Placu Zwycięstwa. Policjanci dotarli do zapisów z kamer monitoringu, z którego wyodrębnili wizerunki mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, o kontakt z Policją. Informacje można przekazywać osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Pile przy ulicy Bydgoskiej 115 lub telefonicznie pod numerami:

  • Dyżurny, tel. 67 353 15 60, 997
  • Naczelnik Wydziału Kryminalnego podinsp. Sebastian Chabowski, tel. 519 064 652
  • Oficer Prasowy KPP w Pile podkom. Żaneta Kowalska, tel. 609 139 577

Zapewniamy anonimowość!!!
(Visited 1 103 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz