Uwaga ! POLICJA PROSI O POMOC W IDENTYFIKACJI OSOBY

Poznańscy policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości kobiety. Osoba odnaleziona została 23 października br. w parku Wilsona, przy ul. Głogowskiej w Poznaniu.


Kobieta ma zaniki pamięci i nie miała przy sobie żadnych dokumentów. Każdy kto rozpoznaje osobę ze zdjęć lub posiada informacje, które pomogą w ustaleniu tożsamości kobiety proszeni są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Poznań Grunwald proszą o pomoc w identyfikacji osoby. Kobieta została odnaleziona 23 października br. ok. godz. 17:15 w parku Wilsona przy ul. Głogowskiej w Poznaniu, a następnie przewieziona przez załogę pogotowia do szpitala.

Kobieta ma zaniki pamięci i nie posiada przy sobie żadnych dokumentów. W dniu odnalezienia miała przy sobie, pusty portfel, zegarek, okulary, dwa różańce oraz bilet krajowy na przejazd z Gdyni do Zielonej Góry.

Rysopis:

wiek ok. 70 lat, wzrost ok. 150 cm, waga ok. 65 kg, włosy krótkie koloru siwego, oczy koloru niebieskiego

Do chwili obecnej nie ustalono tożsamości kobiety. W związku z tym policjanci proszą o pomoc wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęć lub posiadają informacje, które pomogą w ustaleniu jej tożsamości prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Grunwald pod numerami telefonów 61 84 121 11/12 lub 997 czynnymi całą dobę.
(Visited 4 778 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz