Uwaga! Policja poszukuje świadków niebezpiecznego zachowania na drodze [FILM]

Zespół ds. Wykroczeń prowadzi postępowanie dotyczące stworzenia zagrożenia w ruchu drogowym przez kierującego fordem transitem. Do zdarzenia doszło 22 września 2020 r. ok. godz. 13:15. Policja otrzymała nagranie niebezpiecznej sytuacji. Jeśli byłeś świadkiem tego zdarzenia, prosi o kontakt.


Otrzymane zgłoszenie dotyczy niebezpiecznej sytuacji na drodze, do której doszło 22 września 2020 r. na ul. Kościańskiej w Kiełczewie. Na zarejestrowanym nagraniu widać jak kierujący dostawczym fordem w pewnym momencie, zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie na pobocze i chodnik. Kierowca poruszał się od Bonikowa w kierunku ronda w Kiełczewie. O dużym szczęściu mogą mówić kierowcy, którzy poruszali się wówczas na tym odcinku drogi.

Policja zwraca się do  świadków tego zdarzenia, żeby zgłaszali się do Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Kościanie. Być może któryś kierowca miał w swoim pojeździe kamerkę, która zarejestrowała całe zdarzenie.

Wszelkie informacje można przekazywać policjantom prowadzącym sprawę pod nr telefonu 47 7726227 w godz. 7:30 do 15:30 lub całodobowo do dyżurnego pod numerem 47 7726200.

(Visited 2 480 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz