Uwaga ! Policja poszukuje kobiety podejrzewanej o kradzież gotówki i wartościowych przedmiotów z mieszkania starszej pani.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Jeżyce poszukują młodej kobiety podejrzewanej o kradzież gotówki oraz przedmiotów o wartości ponad 5000 zł z mieszkania starszej pani. Wszystkich, którzy rozpoznają portret pamięciowy kobiety, prosimy o kontakt z Policją.


Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komisariatu Policji Poznań Jeżyce prowadzą postępowanie w związku z kradzieżą mieszkaniową. Do zdarzenia doszło 8 czerwca br. przy ul. Nad Potokiem w Poznaniu.

Do drzwi starszej osoby zapukała młoda kobieta, która pod pretekstem zostawienia wiadomości dla nieobecnej sąsiadki, poprosiła o kartkę i długopis. Niczego nie świadoma seniorka, postanowiła pomóc kobiecie i poszła do kuchni, aby przynieść przedmioty. Kobieta korzystając z okazji, że drzwi były uchylone, weszła do mieszkania i z szafy zabrała pieniądze oraz przedmioty o łącznej wartości ponad 5000 zł. Kiedy seniorka zorientowała się, że została okradziona, kobiety nie było już w mieszkaniu.

Przy współpracy z Laboratorium Kryminalistycznym KWP został sporządzony portret pamięciowy poszukiwanej kobiety. Osoby, które rozpoznają prezentowany wizerunek, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Jeżyce pod numerami telefonów 61 84 12211, 61 84 122 12 i 997 czynnymi całą dobę.

Przy okazji tej sprawy policjanci po raz kolejny przypominają i przestrzegają przed wpuszczeniem obcych osób do mieszkań i domów.(Visited 1 285 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz