UWAGA! Kolizja na A2. Nitka w stronę Warszawy zablokowana na wysokości Wąsowa
W niedzielę po godzinie 22 na 118km autostrady A2 w kierunku Warszawy zderzyły się dwa samochody osobowe.
Na miejscu działają strażacy z Wytomyśla, Nowego Tomyśla, Bolewic i Wąsowa, policja i służby autostradowe.
Nitka w kierunku Warszawy jest zablokowana. Jednocz aut znajduje się na pasie awaryjnym, drugie na pasie szybkim. Utrudnienia mogą potrwać co najmniej kilkadziesiąt minut.
(Visited 403 times, 1 visits today)
