Uwaga! Droga S5 w kierunku Poznania zablokowana.

Wielkopolska Policja:
S5 zablokowana.
Droga S 5 w kierunku na Poznań, na wysokości Bojanowa koło Rawicza jest zablokowana. Samochód ciężarowy wpadł w poślizg i zablokował obie jezdnie.
Policjanci z Rawicza wszystkie jadące tą drogą pojazdy skierowali na objazdy. Auta osobowe, które utknęły w zatorze wycofali do najbliższego zjazdu. Auta ciężarowe niestety muszą czekać do czasu usunięcia uszkodzonego ciągnika siodłowego z naczepą.

(Visited 3 657 times, 1 visits today)

3 thoughts on “Uwaga! Droga S5 w kierunku Poznania zablokowana.

 • 30 stycznia, 2021 at 12:24 pm
  Permalink

  Prawdopodobnie ten biedak muszący pracować w weekend.. nigdy nie uczył się jak opanować taki wóz w momencie krytycznym..

  Reply
  • 30 stycznia, 2021 at 8:19 pm
   Permalink

   Co ty wogóle człowieku piszesz opanować a co tu opanować jak wpadniesz już w poźlizg to tylko szczęście może ci pomóc że wrócisz na swój tor większość nowych samochodów ciężarowych jest w automacie i nic nie zrobisz w manualu jeszcze masz szanse coś zrobić ale z automatem już nic nie zrobisz lecisz i koniec kolega wióz jedzenie pewnie do magazynu żebyś ty mógł iść zrobić zakupy.

   Reply
  • 31 stycznia, 2021 at 9:10 am
   Permalink

   Ciężarówka to nie osobówka. Jak stracisz panowanie to możesz tylko czekać aż się zatrzymasz. A jeszcze widać jak służby dbają o drogi. Nikt tej drogi nie odsnieżył.

   Reply

Leave a Reply