Uwaga! 35-latek zaginiony w Karpaczu w bardzo dziwnych okolicznościach odnaleziony

[AKTUALIZACJA] 

Zaginiony w Karpaczu, w bardzo dziwnych okolicznościach mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego, odnaleziony przez policjantów cały i zdrowy.

35-latek został odnaleziony.

Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego wspólnie z najbliższymi 35-latka ustalili miejsce jego przebywania. Dzisiaj mężczyzna został odnaleziony cały i zdrowy. Przebywał na terenie powiatu jeleniogórskiego. Mężczyzna 2 lutego 2020 roku wyszedł z jednego z pensjonatów na terenie Karpacza i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim poszukują zaginionego 35-latka, który 2 lutego 2020 roku wyszedł z jednego z pensjonatów na terenie Karpacza i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.


Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat zaginionego i miejsca jego przebywania, prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci ostrowskiej komendy szukają 35-letniego mężczyzny, mieszkańca powiatu ostrowskiego, który 2 lutego opuścił pensjonat na terenie Karpacza i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu 35-latka proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrowie Wielkopolskim 62 73 77 211 lub z najbliższą jednostką Policji tel.112

(Visited 4 147 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz