Usłyszał zarzuty za handel i posiadanie narkotyków

Policjanci z trzcianeckiego komisariatu zatrzymali 31-letniego mieszkańca Trzcianki, przy którym znaleźli 50 gramów amfetaminy. Mężczyzna odpowie za handel i posiadanie znacznej ilości narkotyków. Grozi mu do kilku lat więzienia.


7 października br. policjanci z trzcianeckiego komisariatu zatrzymali 31-latka. Mężczyzna kierował pojazdem marki Toyota. W trakcie kontroli funkcjonariusze znaleźli przy nim 50 gramów białego proszku. Dodatkowo podczas sprawdzenia w systemach policyjnych okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania autem. 31-latek został przewieziony na komisariat.

Wstępne badania wykazały, że zabezpieczony proszek to amfetamina. Podczas przesłuchania podejrzewany przyznał się do posiadania i handlu narkotykami.

Kilka dni później policjanci zatrzymali jego dwóch „klientów”, którzy usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Im również grozi do 3 lat więzienia.

31-latek był już wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe. Prokurator na wniosek trzcianeckich mundurowych zastosował wobec niego dozór policyjny, poręczenie majątkowe oraz zakaz opuszczania kraju. Teraz o dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

Sprawa ma charakter rozwojowy. Niewykluczone są kolejne zatrzymania.


(Visited 234 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz