UKRADŁ PUSZKĘ Z PIENIĘDZMI DLA CHOREGO DZIECKA

Policjanci z Trzemeszna zatrzymali sprawcę kradzieży puszki z pieniędzmi, które przeznaczone były na pomoc choremu dziecku. Złodziej został ustalony dzięki kamerom monitoringu sklepowego. To 26-letni mieszkaniec Trzemeszna. Za kradzież pieniędzy grozi mu kara do 5 lat.


Do zdarzenia doszło 6 listopada 2017 roku po godzinie 11:00. Złodziej był wyjątkowo bezczelny. Wszedł do jednego ze sklepów w Trzemesznie, gdzie przy kasie znajdowała się puszka z pieniędzmi, które zbierane były na rzecz chorego Kornelka i zabrał ją ze sobą. W środku znajdowało się około 2 tysiące złotych.

Funkcjonariusze z Trzemeszna i Gniezna natychmiast rozpoczęli czynności zmierzające do jak najszybszego ustalenia sprawcy kradzieży. Okazało się, że w sklepie, w którym doszło do kradzieży jest monitoring, który zarejestrował kradzież puszki z pieniędzmi. Policjanci oglądając nagranie rozpoznali znanego im 26-letniego sprawcę i niezwłocznie podjęli działania zmierzające do zatrzymania zuchwałego amatora cudzego mienia. Mężczyzna został zatrzymany po około 3 godzinach od kradzieży. Policjanci odzyskali puszkę i 450 złotych.

Dzisiaj 26-latek usłyszał zarzut kradzieży o charakterze chuligańskim.

Zobacz również… (Visited 240 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz