Uduszenie na skutek powikłań przyczyną śmierci Magdaleny Żuk. Potwierdza się hipoteza Rutkowskiego !?

Uduszenie na skutek powikłań po upadku bezpośrednią przyczyną śmierci Magdaleny Żuk. Egipska sekcja zwłok potwierdza upublicznione przez Rutkowskiego 5 maja br. informacje medyczne informuje patriot24.net


– Bezpośrednią przyczyną śmierci było uduszenie ale będące skutkiem wewnętrznych obrażeń – tak przekazał Krzysztof Rutkowski dzienikarzom 5 maja 2017 r. Teraz wyniki sekcji zwłok przeprowadzone w Egipcie z udziałem polskich śledczych tę tezę potwierdzają.

Krzysztof Rutkowski spotkał się dziennikarzami 5 maja czyli niespełna 24 godziny od przyjęcia od rodziny zlecenia na wyjaśnienie sprawy śmierci Magdaleny Żuk, do której doszło 30 kwietnia w egipskiej Hurghadzie.

Dysponował już wtedy Raportem Medycznym, którego żadne media nie posiadały. Przekazał, że bezpośrednią przyczyną śmierci było uduszenie. Dopytywany przez dziennikarkę wyjaśnił, że chodzi o stłuczenie organów wewnętrznych po upadku, które doprowadziły do uduszenia.

Teraz tę informacje potwierdzają wyniki sekcji zwłok, którą przeprowadzili egipscy i polscy biegli sądowi. Z informacji do jakich dotarł Patriot24.net wynika, że Magda spadła z okna na lewą część klatki piersiowej.

W wyniku tego stwierdzono lewostonne złamanie żeber i brzeg odmy płucnowej lewostronnie. Z jej klatki piersiowej wydobyto 2000 centymetrów sześciennych krwi. To nagromadznie płynów oraz dysfunkcja układu odechowego miało doprowadzić do śmierci poprzez uduszenie.

Obecnie oczekiwane są wyniki badań toksykologicznych przeprowadzonych w Egipcie. Oraz wyniki badań tomografem komputerowym w Warszawie oraz sekcji zwłok przeprowadzonej we Wrocławiu.

Krzysztof Rutkowski :Już 5 maja 2017r. przekazałem informacje medyczne dziennikarzom, w których wskazana była bezpośrednia przyczyna śmierci Magdaleny Żuk, czyli uduszenie, ale będące skutkiem wewnętrznych obrażeń. Teraz tę informacje potwierdzają wyniki sekcji zwłok, którą przeprowadzili egipscy i polscy biegli sądowi.(Visited 4 369 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz