Trzy kradzieże – jeden sprawca

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Wlkp. ustalili 38-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież paliwa. Mężczyzna trzykrotnie w okresie od lipca br. kradł paliwo na jednej ze stacji na terenie powiatu średzkiego. Za popełnione przestępstwa grozi mu nawet do 5 lat więzienia.


38-letni mieszkaniec gminy Środa Wlkp. znalazł sposób na to, jak poradzić sobie z rosnącymi cenami paliwa. Niestety niezgodny z prawem. Mężczyzna od lipca do listopada br. okradał jedną ze stacji paliw na terenie powiatu średzkiego. Wymieniony poruszając się ciągnikiem siodłowym, tankował paliwo i odjeżdżał, nie płacąc. Zrobił tak aż 3 razy! Łącznie w taki sposób ukradł prawie 1000 litrów paliwa. W niedziele /09.12 br./ detektywi Wydziału Kryminalnego KPP w Środzie Wlkp. w ramach wytężonej pracy i działań przedstawili zarzuty popełnienia przestępstwa złodziejowi paliwa. Za kradzieże grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności

(Visited 132 times, 1 visits today)

One thought on “Trzy kradzieże – jeden sprawca

  • 16 grudnia, 2018 at 12:11 pm
    Permalink

    1000 LITRÓW przestańcie co chwile tu dodawać w każdym artykule, 3 razy to czym on podjechał może jeszcze osobówką hahah.

    Reply

Dodaj komentarz