Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty! Nie żyje 25-letni mężczyzna!

W niedziele (23.06) o godzinie 15.30 w Sierakowie w rejonie ośrodków wypoczynkowych doszło do zdarzenia samochodu osobowego i motocyklisty. Droga była zablokowana kilka godzin. Kierowca jednośladu został przetransportowany LPR do poznańskiego szpitala. Niestety na skutek odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.


W niedzielę (23.06) w Sierakowie na ulicy Poznańskiej w rejonie ośrodków wypoczynkowych w auto osobowe uderzył 25 letni motocyklista z powiatu szamotulskiego. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany LPR do poznańskiego szpitala. 

Na skutek odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. 

Droga z Sierakowa do Kwilcza była przez kilka godzin nieprzejezdna. Ruch odbywał się przez miejscowość Góra. Na miejscu zdarzenia policjanci z udziałem technika kryminalnego zabezpieczyli ślady, sporządzili oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchali ustalonych świadków.

Nieuwaga, nadmierna prędkość czy inna przyczyna mogła doprowadzić do tego tragicznego zdarzenia, będzie przedmiotem postępowania, które jest nadzorowane przez Prokuratora Rejonowego z Szamotuł. 

Policjanci apelują o ostrożną jazdę, dostosowanie prędkości do warunków jakie panują na drodze oraz respektowania przepisów ruchu drogowego. Mapa wypadków drogowych http://policja.pl/pol/mapa-wypadkow-drogowych/527,Mapa-wypadkow-drogowych-ze-skutkiem-smiertelnym-WAKACJE-2019.html informuje nas, że od początku wakacji zginęło na drogach 26 osób. 

miedzychod.policja.gov.pl

Zobacz również… 

(Visited 10 781 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz